HAKKIMIZDA

Glowing Diaries markası ilhamını stil sahibi, kendini geliştirmeyi ve hayata renk katmayı seven kadınlardan alıyor.  

Art deco ve Vintage esintili modellerin yanı sıra enerjik, renkli ve sezon trendlerini yansıtan parçalarda koleksiyonda başrollerde.

Selin Dai Koyuncu, 11 yıl Türk moda ve lüks perakende sektörünün önde gelen firmalarında Satın Alma departmanında çalıştı. Daha sonra kariyeriyle yollarını dostça ayırarak en büyük tutkusu olan aksesuar tasarımına yöneldi. En büyük şansı uzun yıllar hep tekstil ve aksesuarın nabzını tutan işlerde yer almasıydı ve bu tecrübelerle de bir satın almacı gözüyle kendi markasını yarattı.

En sıradan kıyafeti bile bir arzu nesnesine dönüştüren en sihirli unsurun aksesuar olduğuna inandı. Küçük bir dokunuşla bambaşka bir görünüm kazanıyor kıyafetler, koleksiyonların ana teması bu esas üzerine kuruluyor.

Glowing Diaries markası ilhamını stil sahibi, kendini geliştirmeyi ve hayata renk katmayı seven kadınlardan alıyor. Art deco ve Vintage esintili modellerin yanı sıra enerjik, renkli ve sezon trendlerini yansıtan parçalarda koleksiyonda başrollerde. En sıradan kıyafeti bile bir arzu nesnesine dönüştüren en sihirli unsurun aksesuar olduğuna inanıyoruz. Küçük bir dokunuşla bambaşka bir görünüm kazanır kıyafetler, koleksiyonların ana teması bu esas üzerine kuruluyor.